Co to tam plave za potvoru?

13. července 2011 v 23:42 | Terry |  Watashi
Bruno Mars - The lazy song
Jižní pláž - pohled na Kiten


Když jsme přijeli, pršelo, když jsme odjeli, pršelo. Je toto vůbec možné? Asi jo. Nejlepší je, že tam ze začátku pršelo každý druhý den (některým to však přišlo vhod). Alespoň jsme si prošli centrum Primorska a zašly jsme až na Severní pláž, odkud jsme si donesly mokré kalhoty. Ale vlny byly luxusní (obrázek->).

Většinu času jsme trávily na pláži, popřípadě na hotelu, či v samotném městě. Akorát jednou jsme se projely na lodi. Ani na ten výlet jsme nejely - chtěly jsme do Istanbulu, ale nakonec je dobře, že jsme tam nejely. Prý by nám tam nevyšly peníze.

Seznámily jsme se s několika úžasnýma lidičkama, díky kterým máme bezvadné vzpomínky. A taky jsme s nimi trávily skoro každý večer. Sranda je, že to byli předevšímkluci ve věku od 18 nahoru ^^.

Docela zajímavá byla cesta zpět. Díky tomu, že tam krachla jedna cestovka a byly nějaký problémy s naším letadlem, se nám odsunul odlet. Místo toho, abychom byly doma na oběd, jsme přiletěly kolem dvacáté hodiny. Plus z hotelu nás vypakovali už v 10:00 a bus, který nás měl odvést na letiště, měl přijet až v 14:00. Takže nám nezbylo nic jiného, naž bloumat (v pomalu 40°) po městě. To ovšem nebylo to nejhoší. Když jsme se teda konečně dostali na letiště, čekaly jsme hodinu na odbavení (<-obrázek) a další dvě hodiny na letadlo. Nakonec, když jsme odletěli, dostali jsme se do docela brutálních turbulencí (jako by jste jeli v autě po polňačce).
Ovšem vzpomínek mám hromadu a fotek málo >_<
Jé já vlastě ani neřekla kde jsme byly (nebo jo? O.o). Letěla jsem s mamkou do Bulharska - Primorsko. Hotel Sunshine kousek od Jižní pláže.
-
Foto: by Terry
Hudba: youtube.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsi už u moře?

Ano
Ne

Komentáře

1 Michalína Michalína | Web | 13. července 2011 v 23:48 | Reagovat

Luxusní:* taky bych tam jednou chtělaa z5:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
__