Nejlepší noc ^^

17. srpna 2011 v 18:03 | Terry |  Watashi
Ptáte se proč?
Vzpomínáte si, jak jsem 4.den "NKPFOW" psala, že se mi zdálo o tom, že v rádiu hráli Ring Ding Dong? Tak dnes se mi zdálo něco mnohem lepšího...
~~~
Byly to vlastně dva sny. No, i když z prvního si pamatuju jen jednu scénu - byla jsem v Praze (to jsem poznala podle těch domů okolo) a něčemu jsem se smála společně s... DBSK! Ano, byli tam všichni a smáli se! A já tam byla taky! Wá~ to byla krása ^^. Škoda jen, že nevím co nás tak pobavilo *smích*.
-
Ten druhý, ten jsem tak nějak nepochopila. Opět se v něm objevili DBSK, ale jen Junsu a Yoochun (možná i Changmin, ale tím si nejsem jistá). Byli kdesi (já vážně nevím kde) a pak tam byl nějakej chlap a lepil na jakýsi plot, nebo co to bylo, cosi (asi leták nebo tak něco) a pak se otočil NA MĚ (ale nebyla jsem to já spíš to vypadalo, jako bych byla Junsu xD blbost já vím *smích*) a říkal: "Já cu zůstat (s) SHINee. Já cu zůstat (s) SHINee." (nejsem si jistá jestli tam to s řekl, bylo to maximálně nesrozumitelný) Takže se v tom snu objevili i SHINee, nebo spíš tam byli zmíněni. Ale stejně mi nějak uniká pointa toho snu *smích*.
~~~
Dobrý ne? Ale naštvalo mě, že jsem byla z toho druhého snu vyrušena budíkem ><. Jediný štěstí, že tam mám Sorry, Sorry od SuJu, takže mi to zase tak moc nevadilo *smích*.
-
Taky se vám někdy zdálo o nějaké osobnosti/zpěvákovi(čce)/skupině/hercovi(čce)?? Pro mě to bylo poprvé ^^
-
↓Takhle vypadali Su a Chun v tom druhém snu ^^↓
http://thumbnails.truveo.com/0006/FF/EB/FFEB90235C4906B48B8D6E_Large.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
__