Odhalení

2. srpna 2011 v 20:20 | Terry |  Watashi
Bože, to je zase nadpis… No, co už. V předchozím článku jsem vám slíbila, že se v následujícím (tedy v tomhle) článku představím. Tak jdeme na to.

~~~

Jmenuji se Tereza (to vám nejspíš došlo podle přezdívky) a je mi 15. (ty články na to nevypadají že?) Podle znamení zvěrokruhu jsem beran. (nesnáším se za to ><, jedna půlka rodiny jsou berani a druhá štíři). Kde bydlím vás absolutně nemusí zajímat.

Měřím něco málo kolem 165 cm, váhu raději nechtějte vědět… ne dobře, bude to něco kolem 60 kg (já vím, že bych měla shodit! Mě to nemusíte říkat). Mám dlouhé tmavě hnědé vlasy (ve čtvrtek už to nebude pravda - jdu k holičce je ostřihat), hnědé oči á… nosím brýle ^^ (+ rovnátka, no neber to, že jo).

Co se oblékání týče, mám ráda košile a volné oblečení. Taky sem tam nosím náušnice a věčně se mi na krku houpá (nehoupá, visí) zlatý řetízek s motýlkem (od babičky k narozeninám; stejně jsem si ho vybrala sama).Sama se nepovažuju, za normální. Proč? To netuším… Ale teď k povaze. Jsem tvrdohlavá, a když něco chci, tak dostanu za každou cenu (ne, přes mrtvoly nejdu). Řekla bych, že jsem tolerantní, více méně introvert, ale společnost mi nevadí (to bude tím, že jsem jedináček jako jediná z rodiny, ale nestěžuju si ^^). Přátelé o mě říkají, že jsem hodná a přátelská (kdo to řekl, kdo to řekl?!), ovšem do doby, než se naštvu. V tu chvíli dokážu opravdu vybuchnout, ale hned potom toho lituju. Ovšem omluvit se mi dělá problém. Na druhou stranu mi nedělá problém někomu říct ne (jak s tím může mít někdo problém?). Taky jsem zjistila, že celkem dost ovlivňuji své okolí ^^. Jé, já nevím jak se dál popsat… No snad vám to stačí, a kdyby něco, tak v menu je taková tabulka s názvem "Zpráva autorovi" ^^.

Ještě takový malý dodatek - jazyky které ovládám, jsou čeština (nečekaně), angličtina, ruština ("miluju" azbuku) a v současné době se učím japonštinu (samostudium, pěkně doma u počítače ^^).

~~~

Tak, to by bylo. Chcete fotku? Pardon, ale takové věci já neposkytuju (stačí napsat e-mail a popřípadě se domluvíme XD). Ale teď dál…

~~~

Mezi mé nejoblíbenější činnosti patří kreslení, čtení (jedině mang) a především poslouchání písniček (Music is my life!). Taky hrozně ráda spím. Nedělá mi problém strávit v posteli celý den ^^. Jo a sem tam si ráda zatančím (už jsem vám říkala, že jsem se učila choreografii na jeden klip? Ne? Takto budu muset napravit ^^). A patřím k oněm slavným yaoistkám ^^ (tak a je to venku).

Moje nejoblíbenější barvy jsou černá, bílá, červená. Že bych měla nějakou barvu, kterou bych nesnášela, to se nedá říct (do nedávna by to byla růžová, ale díky jisté osobě jsem si ji oblíbila ^^).

Tak a teď k mojí největší lásce - hudbě. Sama se divím, kam jsem se to dostala. Ještě před rokem jsem byla naprostý blázen do Michaela Jacksona a teď? Ať žije Japonsko a Jižní Korea! A pomalu se mi začínají líbit i čínské písničky (a to se mi čínština vůbec nelíbila ^^).

Jako mé nejoblíbenější skupiny jsou SID (tou to všechno začalo), MBLAQ, SHINee, TVXQ a nově i Super Junior ^^. V každé mám svého oblíbence a hromady oblíbených písniček ^^. Ale k tomu budou samostatné články ^^.

~~~

Teď k tomu co nemám ráda. Jako hlavní věc jsou pavouci ><. Né, že by mi nějak extra vadili (jednu dobu jsem si chtěla jednoho pořídit), jenom z nich nemám moc dobrý pocit ^^. Další věc, co naprosto nesnáším, jsou cigarety (kouříš? Fajn, ale nechtěj to po mě), fazole a hřiby (sběr? Ano, ale nechtějte po mně, abych je jedla). Po tom další věc co nesnáším, je pomalý net (u toho se dokážu sakra naštvat) a když se mi sekne notebook (hlavně, když mám něco rozdělaného a neuloženého, to potom čeština kvete). No, ono toho dube víc (třeba namyšlenost nebo takové ty rŮzhOVouckÉ BLoGÍskQi; za ty bych zabíjela), ale nějak jsem líná toho víc napsat ^^.

~~~

Snad jste si o mě udělali obrázek, a pokud jste se prokousali až sem, gratuluju! Ne opravdu tam není vše, to by toho bylo ještě víc, ale tak většina tam je ^^.

-

Fů, tak to by bylo. He, zjišťuju, že tohle je zatím můj nejdelší článek, čím to bude? ^^
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Michalína Michalína | Web | 2. srpna 2011 v 23:00 | Reagovat

LIKE THIS!:)
Čekala jsem,že objevím něco nového,ale NIC!Čím to bude?:P nevím..asi se známe více méně 12let...to by mohla být ono ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
__