BONUS - Všechno se hroutí 2/2

2. července 2012 v 18:54 | Terry |  S vůní kávy
Hahá, konečně to tady :D Pokračování k mému prvnímu bonusu! Jste rádi? Hm? Já vím, že ano :D Schválně jsem se soutředila jen na jeden ze dvou párů, aby jste se mohli těšit na další bonus s druhým párem :D V téhle větě prosím nehledejte logiku :D Tak... snad se vám bude tato druhá část líbit X)

Pár: KyuMin, náznak GengMi
Počet slov: 928
Typ: jednorázovka na pokračování :D
Upozornění: povídka nenavazuje na originální kapitolovku ^^

Sungmin seděl na posteli a nepřítomně se díval před sebe. Měsíc. Už to byl celý měsíc, co ho neviděl. Ať chtěl nebo ne, chyběl mu. Chyběl mu tak moc, až myslel, že se z toho zblázní. Na jednu stranu litoval toho, že ho vyhodil, ale na tu druhou… nedokázal by žít s vědomím, že ho jeho přítel podvádí. I přesto ho však stále miloval. Přitáhl si nohy těsněji k tělu.
"Prosím, vrať se, Kyu…"

***
"Hyunnie, nad čímpak to přemýšlíš?" optal se starší zrzek a zadíval se na svého… dejme tomu přítele.
"Hm? Ah, nad ničím," pousmál se Kyuhyun a napil se.
"Opravdu? Dobrá… vlastně, chtěl jsem s tebou o něčem mluvit," začal.
"O čem?" otočil se na něj Kyu.
"Neříká se mi to snadno, ale… je konec," řekl to, jako by to byla ta nejpřirozenější věc na světě.
"J-jak jako konec?" nechápal brunet.
"Rozcházím se s tebou, nebo jak jinak to říct. A byl bych rád, kdyby sis během dneška sbalil své věci a nejpozději dnes večer odešel." Kyuhyun na něj zůstal nevěřícně zírat.
"T-to si, to si děláš srandu, že jo?" Nevěřil tomu, že by to byla pravda.
"Vypadám snad tak?" zvedl obočí "A byl bych rád, kdyby sis začal balit už teď. Přeci jen to tu budu muset před tím uklidit…" Tu druhou větu si řekl více méně pro sebe. Vstal od stolu a odešel z bytu. Kyu se celou tu dobu díval na jedno místo. Nemohl tomu uvěřit. Napřed Sungmin a teď i Zhoumi. Vypadalo to, jako kdyby přestal mít to štěstí v lásce, co měl dřív. Jako… jako kdyby to byl trest za to, co udělal. Zavřel oči a zhluboka se nadechl. Nejspíš bude opravdu lepší, když si sbalí věci už teď. Ještě nevěděl, kam půjde, ale tam už nemohl zůstat. O patnáct minut později už odcházel. Neměl přesně daný cíl, kam půjde, přesto se, pro něj záhadným způsobem, ocitl před místem, který mohl ještě před časem nazývat domovem.
"Co tady dělám?" zadíval se do okna, patřící k bytu kde tehdy bydlel. "Odpustil si mi, Minnie?"
***
V tu samou dobu stál Sungmin u okna a pozoroval dění venku. Povzdechl si a už, už chtěl odejít, když něco upoutalo jeho pozornost. Ani ne tak něco, jak někdo.
"K-kyu?" vydechl jméno osoby stojící na chodníku. Co tu dělá? Proč je tady? A na co má tu tašku? Že by… se snad vrátil? Hlavou mu létaly tisíce otázek, na které neznal odpověď. Než však stihl cokoliv udělat, otočil se Kyuhyun k odchodu. "To ne…" zašeptal. Aniž by přemýšlel, popadl klíče od bytu a vyběhl ven. Po cestě se málem přizabil na schodech a skoro srazil jejich domácí, ale v tu chvíli mu to bylo jedno. Jediná věc, jediná osoba, po které toužil, byl Kyuhyun. Když však vyběhl ven, nikde ho neviděl. Snažil se rozdýchat a přitom se rozhlížel všude kolem. V dálce si všiml vyššího chlapce. Okamžitě v něm poznal Kyuhyuna. Někdy byl za to, jak je vysoký opravdu rád. Okamžitě se rozběhl tím směrem. "Kyu!" vykřikl. Černovlásek se zarazil.
"Co to…" zdálo se mu, jako by snad… "hm, to je blbost. Už z toho blázním," zatřásl hlavou a pokračoval v cestě.
"Kyu! Kyu, stůj!" zakřičel Sungmin a doufal, že ho snad uslyší. To se naštěstí stalo a Kyuhyun se otočil.
"M-minnie?" vydechl překvapeně. Musel si promnout oči, aby se ujistil, že se mu to jen nezdá. Nezdálo. Po chvíli ho starší černovlásek doběhl. Jen co se trochu vydýchal, zadíval se na osobu předním. Konečně, po takové době stál předním. "Co, co tady děláš?" zeptal se po chvíli mlčení Kyu.
"Na to samé… se chci zeptat i já tebe," zadíval se mu Sungmin do očí.
"Já… rozešel jsem se se Zhoumim. Přesněji řečeno, on mě vyhodil, abych uvolnil místo pro jeho přítele…" sklopil Kyuhyun hlavu. Věděl o tom, že má Zhoumi vztah s Hangengem a i přesto s ním byl.
"Takže… jsi neodešel proto, že bys chtěl?" zeptal se Sungmin. Snažil se v hlase potlačit zklamání, ale zbytečně.
"N-no… proč se ptáš?" podíval se na něj Kyu. Nemohl si nevšimnout toho zklamání vepsaného v Minově tváři.
"T-to… já, myslel… myslel jsem, že… ž-že ses chtěl… vrátit… ke mně," zamumlal Sungmin. Nemohl uvěřit tomu, jak byl naivní!
"Minnie ty… ty jsi mi… odpustil?" zeptal se nevěřícně Kyuhyun. Že by ho taky…
"Jestli jsem ti odpustil? Nevím… Ale co vím, tak to, že už bez tebe nechci být," zadíval se mu starší kluk do očí, ze kterých mu steklo několik slz. "Už tě nechci ztratit, Kyu. Já… já tě pořád miluju!" vykřikl.
"Minnie ty…" Kyuhyunovi to připadalo jako sen. Tentokrát však nikoliv noční můra. Váhavě k němu udělal krok a opatrně mu setřel slzy. Přeci jen se bál jeho reakce. Sungmin zalapal po dechu.
"Kyu," zašeptal a silně ho objal kolem krku. "Prosím, vrať se ke mně. Prosím…" vzlykl. Kyuhyun zůstal zaraženě stát, avšak po chvíli se z toho 'menšího' šoku probral a objal Sungmina okolo pasu.
"Šššš, nebreč, prosím. Klidně křič, nadávej, ale hlavně nebreč. Omlouvám se, omlouvám se za všechno, co jsem udělal. Já… miluju tě, vždycky jsem tě miloval a vždycky budu. Prosím odpusť mi…"
"Odpustím ti, jen už mě neopouštěj…" zašeptal Sungmin, když se od něj poodtáhl. Dívali se jeden druhému do očí. Kyuhyun se pomalu naklonil a jejich rty se střetly v dlouhém polibku. Sungmin se k němu přitiskl a jejich polibek prohloubil. Oba si tu chvíli užívali. Přeci jen to bylo poprvé po dlouhé době. Odtáhli se od sebe a zadívali se jeden na druhého. "Pojď, vrátíme se domů," pousmál se Sungmin. Kyu přikývl a ruku v ruce se vrátili zpět.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kyu Kyu | E-mail | Web | 2. července 2012 v 19:09 | Reagovat

Omo! Už jsem si myslela, že mi je spolu nenecháš! A oni se k sobě vrátili! A ještě takovou způsobem! Yatáááá *slzišky štěstí*   Jak já jsem šťastná, že to dopadlo dobře! *víš, že bych tě jinak zabila! :D * Moc krásná povídka! ♥

2 Hatachi Hatachi | 2. července 2012 v 20:55 | Reagovat

To bylo naprosto ůžasné :-)
Jsem ráda že se Kyu vrátil k Minniemu a ten mu to vše odpustil. Ale Mimi to mohl Kyuovi oznámit trochu víc šetrněji.
A Mimi má Hannieho...můj oblíbený pár.
Už se moc těšim na další bonus s dalším párem :-)

3 Kaoru (Yumi) Kaoru (Yumi) | 3. července 2012 v 15:31 | Reagovat

Nádherná!!:) BOže!:) Úplně mi to vyrazilo dech!:) A prosím napiš další povídku!:) Je to nádherné!!:) MOCC!!:)

4 Annie Annie | Web | 4. července 2012 v 13:37 | Reagovat

Hej tož to bylo od Zhoumiho hnusné- proč zrovna Hangeng?? Ale jinak to bylo velice pěkné :D

5 Katy-chan Katy-chan | Web | 3. března 2013 v 22:31 | Reagovat

Bože to jsou ale trdlata!!!
Ted jsem přečetla celý cyklus a moc se mi líbil, hned jsem si vybavila Coffee Prince, jen by mi nevadilo větší vylíčení postav :) ale chápu, že to by pak byl epos a ne povídka o nějakých dvaceti kapitolách xD
Jinak opravdu moc pěkné, jsem ráda, že jsem tu měla svoje oblíbené páry :)

6 Sensei Sensei | Web | 3. dubna 2013 v 14:15 | Reagovat

Páni, jedním dechem jsem zvládla celej příběh :D

Povedená prácička!

7 Michiko Michiko | 5. března 2015 v 19:18 | Reagovat

Uááá ale Sungmin byl až moc naivní, měl to nechat Kyuhyunovi pořádně sežrat :-D jinak moc pěkná povídka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
__