Až se vzbudíš, budu tady

10. března 2013 v 15:25 | Terry |  Povídky, příběhy drabble...
Ne, nespíte! Opravdu jsem to já a po neuvěřitelně dlouhé době přidávám novou povídku! kterou jsem napsala dneska "ráno" tak podle toho taky vypadá. Na přání jedné holčiny alá rpgéčkové omma je to můj první YunJae pokus. Doufám, že se bude alespoň trochu líbit.
Btw. Vážně nevím, proč se děj TAKHLE zvrtl. Měla to být nevinná povídka a... mno, posouděte sami ^^

Pár: YunJae
Počet slov: 1 139
Typ: jednorázovka

Byl podzim. Venku poprchalo a vůbec bylo takové pochmurné počasí. Kdo mohl, zůstal v teple domova.
~~~


Yunho seděl na posteli a probíral se vlasy svého milence, který o něj byl zády opřený. Na tváři oběma pohrával úsměv. Černovlasý chlapec měl zavřené oči, v obličeji spokojený výraz. Miloval takového chvilky, i když jich moc nebylo. O to více si jich vážil, oni oba. K tomu, aby byli šťastní, nepotřebovali slova. Stačila jim přítomnost toho druhého. Nakonec to ticho mezi nimi přerušil Yunho, když se podíval na budík.
"Budu muset jít," řekl a posmutněl. Jaejoong otevřel oči a pootočil hlavu.
"Už?" zeptal se překvapeně. Yunho přikývl. Jaejoong koukl na budík, aby se ujistil. Bohužel to byla pravda. Bolestně si povzdechl a posadil se. Jen co to udělal, obmotaly se kolem jeho pasu dvě silné paže.
"Slibuju, že příště tu budu déle," zašeptal mu Yunho do ucha a jemně ho líbl na tvář. Jaejoong se na něj otočil.
"To říkáš vždy, ale přijde mi, že spolu trávíme čím dál méně času," sklopil smutně hlavu. Jeho slova bodla druhého chlapce u srdce. Nejhorší bylo, že měl pravdu. Od doby, co se jako skupina rozdělili, vídali se sotva dvakrát do měsíce. A to v tom lepším případě.
"Já vím, Joongie, ale víš, že za to nemůžu," upřel na něj Yunho pohled. Jaejoong zavřel oči a v duchu napočítal do deseti, aby zastavil slzy, které se mu tlačily z očí ven. Poté zvedl hlavu a pousmál se.
"Já vím, Yunnie, z ničeho tě neobviňuji…" Yunho se smutně usmál. Jemně ho pohladil po tváři a přitáhl si ho pro polibek. Jaejoongovi radostí poskočilo srdíčko a jen co se jejich rty setkaly, spokojeně zavrněl. Yunho jej objal kolem pasu a posadil si ho na klín, mezitím mu jazýčkem obkroužil konturu rtů a lehce na ně zatlačil. Jaejoong pootevřel rty a nechal jeho jazyk vklouznout dovnitř. Ruce mu obtočil kolem krku, prsty vplétal do jeho vlasů. Yunho prozkoumával každou skulinku jeho úst, přestože už je tolik znal. Jaejoong mu vyšel vstříc a když se jejich jazýčky o sebe otřely, oba tlumeně zasténali. Mladší brunet vklouzl Jaemu pod triko, které mu následně přetáhl přes hlavu a téměř okamžitě se přisál k jeho krku. Černovlásek překvapením vydechl a naklonil mírně hlavičku na stranu.
"Yunnie," zavrněl Jaejoong, když jeho milenec přejel svými rty po citlivém místě na jeho krku. Jednou rukou mu zajel pod lem trika a začal mu přejíždět po vypracovaném bříšku. Yunho se nepatrně zachvěl. Motýlími polibky se vrátil k Jaejoongovým rtů a políbil jej.
"Miluju tě, Joongie," zašeptal, když přerušil jejich polibek. Jaejoong lehce zčervenal a pousmál se.
"Taky tě miluju, Yunnie. Víc, než cokoliv na světě," zašeptal. Yunho se usmál a vtiskl mu motýlí polibek na čelo, tváře víčka, noc, bradu a nakonec na rty. Jednou rukou jej hladil po zádech, zatím co druhou vyhledal jeho bradavku a lehce ji stiskl. Jaejoong zasténal do polibku a otřel se zadečkem o Yunhův klín. Ten přivřel oči a mroukl do polibku. Věděl, že by tohle neměli dělat. Věděl, že by teď měl být někde úplně jinde, jenže nemohl. Nyní už ne. Jaejoong se v duchu pousmál a zopakoval předchozí pohyb pánví.
"Joongie…" vydechl vzrušeně Yunho, když se Jaejoong poněkolikáté otřel o jeho rozkrok. Černovlásek se sklonil k jeho oušku a lehce jej do něj kousl.
"Potřebuju tě, Yunnie, teď hned," zašeptal a foukl mu do ouška. Yunho se nenechal dvakrát pobízet. Položil Jaejoonga na postel a během chvilky z obou sundal přebytečné oblečení. Rukou potom sklouzl k jeho zadečku a pomalu do něj pronikl jedním prstem. Jaejoong však nespokojeně zamrčel.
"Copak? Děje se něco?" zeptal se zmateně Yunho. Jae na něj koukl.
"Když jsem řekl hned," začal a přetočil se tak, že teď ležel Yunho pod ním "myslel jsem o-k-a-m-ž-i-t-ě." Hned poté se trochu nadzvedl, jemně vzal Yunhovo mužství, nasměroval ho na svůj vstup a pomalu na něj dosedl. Yunho chtěl něco namítnout, ale když jeho penis obemknuly Jaejoongovi stěny nezmohl se na nic víc, než dlouhé zasténání. Jae chvíli zůstal v jedné poloze, než si zvykl, ale hned poté začal pomalu pohybovat boky. Zaklonil hlavu a z úst mu uniklo slastné zasténání. Nasadil až mučivě pomalé tempo, není proto divu, že jej Yunho po chvíli přetočil pod sebe a začal do něj rychle přirážet. Jaejoong zasténal a obmotal mu nohy kolem pasu, aby tak prohloubil jejich spojení. Hlavu měl mírně zakloněnou, rty pootevřené a oči zavřené. Yunho při pohledu na něj zmučeně zasténal a zrychlil tempo svým přírazů, zatím co jednou rukou začal ve stejném tempu Jaejoongův vzrušený penis.
"Y-yunnie… j-já…" zavzdychal Jaejoong a vyvrcholil na jejich bříška. Nehty zaryl do jeho zad a vykřikl. Když se tak sevření kolem Yunhova penisu ještě zvětšilo, zatmělo se mu před očima. Začal zuřivě přirážet a o malou chvíli vyvrcholil do Jaejoongova těla. Sesunul se na bok a rozdýchal prožitý orgasmus. Jaejoong pootočil hlavou a jen co se vrátil ke smyslům, přitiskl se Yunhovi a položil si hlavu na jeho hruď. Brunet ho pevně objal a políbil do vlasů. Nějakou dobu jen leželi v objetí toho druhého, dokud Yunhovi nezazvonil mobil. Nespokojeně zavrčel a natáhl se po mobilu na nočním stolku. Přijal hovor a přiložil si mobil k uchu.
"Yoboseyo?" zamumlal a přitom hladil jeho milence po zádech. Jaejoong spokojeně zavrněl a prstem mu kreslil malá kolečka po hrudníku. Mezitím se na Yunha rozkřikl jeho manažer, až musel dát mobil od ucha. Toho si samozřejmě všiml i Jaejoong, pootočil hlavu a pozoroval Yunhovu, nyní zamračenou tvář. Naklonil se k jeho obličeji a něžně ho políbil na tvář, poté chtěl vstát, ale Yunho jej pevně objal a nechtěl ho pustit. Tipl hovor a položil mobil zpět na stolek.
"Musíš jít, že?" zeptal se smutně Jae. Jen, co si Yunho všiml jeho výrazu, láskyplně se na něj usmál a vtiskl mu polibek na rty.
"Nikam nemusím. Řekl jsem, že je mi špatně a že zůstávám doma," nepřestával se usmívat "takže dnes s tebou zůstanu celý den." Jaejoongovi zazářily očka a hned ho pevně objal. Měl neskutečnou radost. Zabořil obličej do jeho krku, na rtech mu pohrával úsměv.
"Miluju tě, Yunnie," zašeptal a zazíval.
"Jsi unavený?" zeptal se s úsměvem Yunho.
"Uhm, jen trošku, ale nechci spát! Bojím se, že kdybych usnul, odešel bys a já bych byl zase sám…" zamumlal. Yunho se natáhl a přes oba přetáhl peřinu.
"Klidně spi. Slibuju, že až se vzbudíš, budu tady," pohladil ho po vlasech.
"Vážně?" upřel na něj Jaejoong své velké oči.
"Vážně," přikývl Yunho a dal mu pár pramínků za ucho. Jaejoong se usmál a znovu si lehl.
"Dobrou noc, Yunnie," zašeptal a pomalu se propadl do říše snů.
"Dobrou noc, Joongie," usmál se Yunho. Pozoroval jeho klidnou spící tvář a jemně jej hladil ve vlasech.

~~~

Venku přestalo pršet a na obloze vysvitlo slunce. Lidé začali vycházet ven, děti vesele pobíhaly kolem. Jen dva milenci spali šťastně po dlouhé době ve společném objetí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JunS JunS | 10. března 2013 v 15:50 | Reagovat

To je moc pěkný, dokonce jsem se dočkala i yaoi scény :)
Moc děkuji že jsi ji napsala až se budeš někdy nudit klidně napiš další^^

2 Terry Terry | Web | 10. března 2013 v 16:00 | Reagovat

[1]: Awww, děkuju ^^ Popravdě - já pro tebe měla rozepsanou úplně jinou povídku, ale nějak jsem se zasekla a tahle mě napadla při naší "dnešní" hře na rpg xD
A už pracuju na dalších, akorát je musím dopsat xD (Terry má rozepsaných asi 13 povídek zhruba půl roku xDDDD)

3 Annie Annie | Web | 10. března 2013 v 18:54 | Reagovat

Ty se překonáváš :D Moc se mi to líbí, všecko :) Vážně, jsi borka

4 Hatachi Hatachi | 13. března 2013 v 19:27 | Reagovat

Po dlouhé době jedna dokonalá povídka.
A navíc na můj nejmilovanější pár.
Moc krásně jsi to napsala.
Moc mě potěšila...aspoň tady jsou spolu i když jsou rozděleni.
Děkuji :-)

5 2W~Niki 2W~Niki | Web | 13. března 2013 v 20:10 | Reagovat

OH! Povídka, povídka! Povídkaaaa!! *šílí* *skáče* Nádherné, nádherné, nádherné. S mým přibývajícím věkem jsem stále více a více skeptická a bála jsem se, že Yunho je jen přelud, blud, sen co se Jaejoongovi zdá, ale nakonec - to dopadlo dobře!
No nejen dobře že... ehm... XD No, abych pravdu řekla, v tuhle chvíli bych nechtěla být Jaejoongovým zadečkem (nasucho do sebe dát co má Yunho v kalhotách? *dívá se na Yunhovy fotky kde jde vidět jeho rozkrok*),noooo.. :D Moc ne! :D
Každopádně, povídka je nádherná. Už minule jsem si všimla, že píšeš. Musím to tady zkouknout a všechno pořádně projet! :) Protože tohle bylo opravdu hezké~! (A to milování, vuuu, i to jde napsat tak poeticky a romanticky! ^^)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
__