Yunnie mě nemá rád!

14. března 2013 v 19:59 | Terry |  Povídky, příběhy drabble...
Terry má nějakou psací náladu a tak je tady další povídka! A zase YunJae, avšak ne tak docela normální! Jde o mou legendárně první chibi povídku! Nebo spíš pokud o chibi povídku xDD Jestli se mi to povedlo nebo ne, to posuzte sami, ale podle mě je to totální ptákovina xDD A ani to není roztomilý xD Ale tak... třeba se vám to bude alespoň trochu líbit ^^ xD

Pár: chibi!YunJae
Počet slov: 497
Typ: jednorázovka

Ozvala se rána. Drobný černovlásek ležel s peřinou přetáhnutou přes hlavičku. Ruce si tiskl k uším ve snaze alespoň trochu ztlumit zvuky, jenž vydávala bouřka. Celé jeho tělíčko se třáslo.

Další rána
"Uáááááá!" rozbrečel se. Rychle vylezl z postele a rozběhl se ke dveřím. Vyšel na chodbu a přeběhl ke dveřím na opačné straně, než byly ty do jeho pokoje. Vešel dovnitř a jen co zavřel, skočil do postele uprostřed pokoje. Tím vzbudil doteď spícího obyvatele onoho pokoje.
"Uhm… Joongie? Copak se děje?" zeptal se a rozespale zamžoural na vetřelce v jeho posteli.
"J-joongie… Joongie má strach!" vzlykal černovlásek a tiskl se k tělíčku druhého chlapce. "Mo-mohl by Joongie spát s Yunniem?" zvedl hlavičku a upřel na něj své velké uslzené oči. Malý Yunho si povzdechl a trošku se posunul, aby měl jeho kamarád více místa.
Další rána
"Uááááá!" vykřikl znovu Joongie a pevně zavřel oči. V chvíli Yunniemu došlo, proč je jeho černovlasý kamarád tolik vyděšený. Hned ho pevně objal.
"Neplakej Joongie, Yunnie je s tebou a nedovolí, aby se ti něco stalo," pohladil ho po vláscích. Jaejoongie se tisknul k brunetkovi a neustále se chvěl. Ten ho hladil po zádech a doufal, že co nejdříve usne. Sám byl hrozně unavený. K jeho štěstí začala bouřka slábnout.
~~~
"Yunnie?" pípnul Joongie a podíval se na chlapce vedle něj. "Yunnie, ty jsi naštvaný?" naklonil hlavičku na stranu, když se mu nedostalo odpovědi. "Yun-nie!" vzlykl a zatřásl s ním. Nechápal, proč ho jeho kamarád ignoruje.
"Huh? C-co se děje?" hnědovlásek sebou trhl a zmateně se rozhlédl. Pohled mu padl na plačícího černovláska. "Joongie, copak se děje?"
"Yun-yunnie…" popotáhl Jaejoongie "Yunnie nemá Joongieho rááááááááád! Uááááááá!" Znovu se rozbrečel. Yunho si rychle zakryl ručkama ouška.
"Ale já tě mám rád!" Nevěděl, jak hlasitě to řekl, ale ani ne dost, protože druhý chlapec ne a ne přestat brečet. "Nyuuu, Joongieee!" zavyl zoufale. Rychle mu rukou zakryl ústa a přetočil se nad něj. Černovlásek na něj upíral, tentokrát vyděšený pohled. "Přestaň brečet nebo vzbudíš omma s appa." Joongie zavřel pusinku, ale popotahovat nepřestal.
"Yun-nie mě n-nemá rád," vzlykl.
"Aigoo," protočil oči a dal mu pusu na tvářičku. To Jaejoongieho natolik překvapilo, že zapomněl brečet, jen překvapeně koukl na svého kamaráda. "Yunnie má Joongieho moc rád. Tak už neplakej, ano?" dal mu další pusu, tentokrát na druhou tvář.
"Y-yunnie má Joongieho rád?" zeptal se černovlásek, aniž by se nějak více pohnul.
"Uhm, má," přikývl "tak může Joongie přestat plakat." Jaejoongie si otřel slzy.
"Joongie už nebude plakat, když ví, že ho má Yunnie rád," řekl a rozkošně se usmál. Malý Yunho si oddechl a svalil se vedle, teď už konečně klidného, černovláska. "Může Joongie obejmout Yunnieho?" zeptal se.
"Může," kývl souhlasně hlavou. Jaejoongie se zaradoval a objal svého mladšího kamaráda. "A teď už spinkej, okey?" dal mu pusu do vlasů.
"Uhm, dobrou noc, Yunnie. Mám tě rád," zašeptal černovlásek a spokojeně zavřel oči. Za malou chvíli už spal.
"Dobrou noc, Joongie," řekl ještě hnědovlásek, než se, stejně jako Jaejoongie, propadl do říše snů.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 2W~Niki 2W~Niki | Web | 14. března 2013 v 20:31 | Reagovat

Bože to je tak roztomiloučké! Hned bych je pozvala na sušenky do mého domečku a potom---muHhahahahahahahaha!! *ďábelský pohled v očích*
Bože,já bych je uňaňaňala! XDD Joongie choval jako miniprimadonna, ale nedivím se mu. Co si vůbec Yunnie dovoluje ho ignorovat? To je trestný zločin!
Nakonec se ale všechno vyjasnilo a dopadlo to jak mělo - ŽILI SPOU ŠŤASTNĚ AŽ DO SMRTI (do doby než skončila bouřka)!!!! XDDD
Ah, Terry, to bylo krásné! Víc takových povídek! Chibi!YunJae jsou nádherní a někdy s tím jde dělat víc než s jejich dospělými těly.. ehm... těla... tělíčka... YunJae tělíčka.... *slintá*
EHM! Tady jde o nádherné YunJae c vhibi verzi! XDDD Prostě nádherné! Jen tak dál!
*čeká na další povídky*.....*a znovu to čte*

2 JunS JunS | 15. března 2013 v 19:57 | Reagovat

to je tak roztomilé mám pocit že jsem asi dostala cukrovku :33 ale nevadí je to skvělá povídka

3 JaeRa JaeRa | Web | 17. března 2013 v 18:27 | Reagovat

Muhuhůůůů... jak dlouho jsem u tebe nebyla?? Moooooooooooooooc dlouho... kvůli svému přiblblému netu jsem přišla o všechny adresy svých oblíbených blogů... takže ani nevíš, jakou radost jsi mi udělala, že ses u nás ukázala, páč už jsem fakt nevěděla jak tě najít... a adresu jsem si nepamatovala... pajdon... jsem chodící skleroza!! TT_TT
MUHAHA... no ale každopádně... povídku si přečtu hned jak budu moct... a už se na ní stráááášně těším :) :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

4 JaeRa JaeRa | Web | 18. března 2013 v 12:21 | Reagovat

Tak jsem dočetla... konečně :D
Jako.... jako.... ehm... to bylo tak... tak sladišké, že ještě teď pouštím slinu :D ok, fajn... přiznávám - už mám třetí kýbl :D :D
No nic, můžu mít prosbičku?? Nenapsala bys nějakou povídku na HoMin? Smutnou, veselou, to je jedno...
Ti dva jsou spolu tak uhuéééééééééé *padla* :-D  :-D

5 Hatachi Hatachi | 20. března 2013 v 19:49 | Reagovat

To bylo tak nehorázně krásně sladké.
Maličký Jaejoongie se bojí bouřek. Ještěže má milovaného Yunnieho,který nedopustí,aby se mu něco stalo.
Miluju YunJae....moc,moc moc...

6 Werů :D Werů :D | Web | 28. března 2013 v 10:35 | Reagovat

Ńahááááááááááááááá! *3*
To je tak roztomilé! Muhííííík! *3*
♥ Sakra! Roztomilost by měla být zakázaná! :DDDDDD *3*
Strašně mi chybí YunJae Fans.! TT^TT ♥

7 Majka :3 Majka :3 | Web | 4. dubna 2013 v 19:54 | Reagovat

yeeeeeeey to je sladké :3 tak rozkošné :3 já chci taky :3

8 Rilakkuma (リラックマ) Rilakkuma (リラックマ) | Web | 12. dubna 2013 v 21:07 | Reagovat

vím, ještě když ti ten dotyčný ani koment nezanechá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
__